Zabiegi przeciwzmarszczkowe – co, jak i dla kogo?

0

Z pewnością w ostatnim czasie doskonałym powodzeniem wśród wyposażenie gabinetu kosmetycznego cieszy się mezoterapia bezigłowa, która zyskała już rzesze wiernych zwolenniczek. Co najważniejsze pierwsze widoczne efekty pojawiają się już po piątym zabiegu, które zwykłe trwają około trzydziestu minut każdy.

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego, jest oczywiście jednym z ważniejszych czynników, które decydują o skuteczności takich zabiegów, aczkolwiek wszystko zależy od poziomu cellulitu i zmarszczek jaki ma dana pacjentka. Cała zresztą terapia jest planowana indywidualnie według potrzeb pacjentki, tak aby wyposażenie gabinetów kosmetycznych można było dostosować i ustawić odpowiednie parametry.

Przy takich ustawieniach, istotne jest również to, aby terapia nie była zbyt intensywna i aby pacjentki nie odczuwały dyskomfortu z powodu jego nadmiernego używania. Zabiegi te są na tyle nieinwazyjne, że pacjentki bez najmniejszych przeszkód mogą wrócić do swoich zwykłych czynności po takim zabiegu. Początkowe zabiegi, nie powinny być zbyt odległe czasowo, najlepiej w krótkim odstępie czasu, wszystko po to aby zintensyfikować efektywność zabiegów.

Aby pozbyć się cellulitu potrzebne są specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym, które ułatwiają działanie wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Substancje których używa się podczas zabiegu wraz z przewodzącym żelem tworzą z kolei substancje o specjalnym i silnym działaniu nawilżającym, przyśpieszającym spalanie tłuszczu i powodującym stymulacje metabolizmu.

Odpowiedz